ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY 13.50 EUR BRUTTO/GODZ.+KWATERA OPŁACONA+DIETA 24 EUR NETTO/DZIEN.NIEMIECKA UMOWA O PRACE.PRACA OD 14 STYCZEN 2019 NIEMCY.

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW PRZEMYSŁOWYCH DO NIEMIEC.
PRACA od  21.01.2019 28.01.2019  Miejsce pracy: Ludwigshafen am Rhein.

PRACODAWCA:Niemiecka Agencja Pracy. Umowa na Niemieckich Warunkach.

 ZADANIA osoby zatrudnionej:
• biegłej znajomości schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętności samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów);
•montaż, podłączanie części, urządzeń, modułów aparatury elektrycznej, sterowniczej i kontrolno pomiarowej
• naprawa i konserwacja instalacji • ogolna znajomosc elektroniki.

WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego!
• doświadczenie na ww. Stanowisku, ukonczona szkola w tym kierunku i uprawnienia SEP
• prawo jazdy kat. B i  własny samochód.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na warunkach niemieckich.
• wynagrodzenie 13, 50 euro brutto /godz.  +  dieta 24,00 euro netto za kazdy  dzien Pracy.
• zakwaterowanie, opłacone przez Pracodawcę
• możliwość pracy w nadgodzinach
• możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia!)
• możliwość regularnych zjazdów do Polski
(zwrot kosztow podrozy za przyjazd do niemiec 100,00 € Netto i wyjazd do polski 100,00€ Netto raz w miesiacu).
• 24 - 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• Premia swiateczna i premia Urlopowa.

Kandydat musi przejsc  jedniodniowy  Test w Holandii gdzie zdobedzie Safety & Skill-Zertifikat
Safety & Skill-Zertifikat  = Bezpieczeństwo i Umiejętności.  Warunek konieczny!

https://vimeo.com/192896632 opis testu niestety tylko po Holendersku

Miesce gdzie jest TEST  organizowany : Groningen w Holandii.
Koszty podrozy  sa zwaracane!!  Lub jest mozliwosc iz nasza firm kupi bilet dla Kandydata.  Nocleg jest  oplacony

https://www.hotelgroningenwesterbroek.nl/ strona internetowa Hotelu gdzie lokujemy naszych kandydatow

 Kandydat nie ponosi kosztow podrozy ani noclegu!!!

APLIKACJE DO CV:
www.rekrutacja-kozow.eu  Email:[email protected]  T+48 515 526 657