DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18-23 EUR/h
  • Firma: LEADIVIO
  • Kontakt: Gregor Pop
  • Telefon: 0048662714217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Masz uprawnienia na wózki widłowe?

Dla osób posiadających uprawnienia operatora wózków widłowych przygotowaliśmy ciekawe oferty pracy na terenie Niemiec. W naszej bazie znajdziesz propozycje zatrudnienia wyłącznie u sprawdzonych pracodawców, współpracujemy z renomowanymi firmami zagranicznymi, oferującymi przejrzyste warunki.

Pracując jako operator, będziesz zajmował się nie tylko obsługą wózka widłowego (w tym bocznego lub czołowego), ale też komisjonowaniem towarów oraz kontrolą dostaw. Praca na magazynie wiąże się z atrakcyjnym wynagrodzeniem, stawki uzależnione są od doświadczenia kandydata i stopnia znajomości języka. Możesz liczyć też na bezterminowy okres zatrudnienia oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Nasza agencja LEADIVIO zapewnia pracownikom również wsparcie koordynatora oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca zatrudnienia. Sprawdź nasze aktualne oferty na tym stanowisku.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata

na stanowisko:

Operator wózka widłowego ze znajomością języka Niemieckiego

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towarów
  • udział w sprawnym funkcjonowaniu magazynu
  • optymalne wykorzystywanie przestrzeni magazynowej

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe. jeśli nie posiadasz pomożemy ci je wyrobic
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego jest milie widziane
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego A2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 17,75 euro brutto/godzina)
  • Zakwaterowanie zapewnione
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

INFO!!!!

Typowe podstawowe wyposażenia to:

  • WiFi aby możliwe było utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi

  • Wygodne łóżka umożliwiające wypoczynek i spokojny sen
  • Pralka
  • Aneks kuchenny do przyrządzania dziennych posiłów, lodówka
  • Ręczniki i pościel

Mobil: + 48 662 714 217  - What`s App