DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Concept Plus
  • Kontakt: Concept Plus
  • Telefon: 814400972
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Miejsce pracy: okolice Bad Bentheim

Zakres obowiązków:

  • Obsługa oraz konfiguracja nowoczesnych maszyn produkcyjnych
  • Produkcja tektury falistej oraz kartonów
  • Planowanie oraz kontrola przebiegu pracy
  • Monitorowanie i zabezpieczenie procesu produkcji

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Umowę na warunkach niemieckich
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,30 € brutto/h
  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Zdolności techniczne
  • Samodzielna praca
  • Umiejętność korzystania z komputera
  • Umiejętność pracy oraz komunikacji w zespole
  • Dyspozycyjność oraz chęć do nauki
  • Mile widziane prawo jazdy

Concept Plus Sp. z o.o.

Biuro Lublin

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972 lub 505 865 179

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

[email protected]