ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA (K/M) - INSTALACJE WEWNĘTRZNE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Concept Plus
  • Kontakt: Concept Plus
  • Telefon: 814 400 972
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zakres obowiązków:

• Instalacje elektryczne i budowlane
• Naprawy
• Reperowanie usterek bezpośrednio u klienta

Oferujemy:

• Różnorodny zakres obowiązków
• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Wynagrodzenie w wysokości od 14€ do 16€ brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
• Możliwość przejęcia przez zakład
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

• Wykształcenia zawodowego jako elektrotechnik (k/m), elektryk(k/m) lub w podobnym zakresie (nie jest to warunek konieczny)
• Doświadczenie w pracy jako elektryk (k/m) mile widziane
• Zdolności technicznych
• Rzetelności
• Dobrej znajomości języka niemieckiego
• Prawa jazdy co najmniej kat. B