Daar Personal
Mateusz Hartwig
dodano 23 dni temu

a1 elektromonter PRZEMYSŁOWY / AUTOMATYK praca na dłużej

Lübeck Niemcy
2800-2950  PLN / m-c
Wyświetleń: 29Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Darr Personal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk Przemysłowy / Automatyk

Miejsce pracy: LUBECK, Całe Niemcy według zapotrzebowania

Ważne żebyś oprócz doświadczenia zawodowego mógł porozumieć się w Języku Niemieckim.
Jeśli zaczniesz mówić po angierlsku do niemieckiego kierownika to właśnie

WYMAGANIA:

  • - Montaż, instalacja i naprawa systemów elektrycznych w zakładach przemysłowych

  • - Diagnostyka i usuwanie usterek w maszynach oraz urządzeniach elektrycznych

  • - Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów technicznych instalacji elektrycznych

  • - Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa oraz procedur BHP podczas pracy

  • - Wykonywanie pomiarów i testów elektrycznych oraz sporządzanie raportów technicznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - Wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym mile widziane

  • - Uprawnienia SEP do 1 kV

  • - Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka

  • - Umiejętność czytania schematów elektrycznych i technicznych

  • - Zdolność do samodzielnej diagnozy oraz naprawy usterek elektrycznych i mechanicznych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Jako kluczowy element naszego zespołu, oferujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla Twój wkład w sukces naszej firmy. Nasze pakiety płacowe są przejrzyste i sprawiedliwe, mające na celu zapewnienie Ci stabilności finansowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego: Wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy dostęp do szkoleń i kursów, które pomogą Ci rozwijać umiejętności i poszerzać wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii lakierniczych i metod pracy.

  • Praca w stabilnej firmie: Jesteśmy dumni z naszej stabilnej pozycji na rynku i długoterminowych relacji z klientami. Dołączając do nas, zyskujesz pewność zatrudnienia w firmie, która rozwija się i ceni dobre praktyki branżowe.

  • Bezpieczne środowisko pracy: Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu i środków ochrony osobistej, a także regularne szkolenia z zakresu BHP.

  • Praca nad interesującymi projektami: Jako pracownik w naszej firmie, będziesz miał okazję pracować nad różnorodnymi i często wyjątkowymi projektami, które stanowią wyzwanie i pozwalają na kreatywne wykorzystanie Twoich umiejętności.

  • Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę jako pracownik w firmie, która inwestuje w ludzi i technologię. Czekamy na Ciebie!

Czy nowe oferty pracy będą bliżej czy dalej od granicy

Robert Hartwig - Rekruter personalny To najważnejsze pytanie stawiane przez kandydatów które słyszałem na przestrzeni lat pracy na telefonie. Doskonale rozumiem że, każdy by chciał pracować możliwie blisko domu i mieć opcje zjazdu do Polski co wekend. Ale odrazu trzeba przyznać że nie zawsze jest to możliwe bo oferty znajduące się blisko granicy mają dużą popularnośc i schodzą jak ciepłe bułeczki. Druga sprawa że stawki za te miejsca pracy nie są zbyt wygórowane. Więc trzeba wybierać czy chce się pracować za średnie pieniądze czy blisko granicy. Nie ma niestety jednej odpowiedzi.

Każda decyzja ma swoje konsekwencje i może się zdarzyć że czekając na dobrą ofertę blisko granicy, nie ma problemu trzeba pogadac i coś się zawsze znajdzie.

Pamiętaj proszę że niemieckie firmy potrzebują się dogadywać z pracownikami dlatego znajomośc jezyka A1, jest zawsze mile widziana. Bo od tego zależy bezpieczeństwo całego zakładu pracy. Nie mogę wysłać nikogo do pracy w Niemczech kto nie podejmuje aktywnie rozmowy w języku który jest używany na danym zakładzie. Wszyscy pracujemy w Niemczech więc to najczęściej uzywany język.

Pomocny może się okazać jezyka angielski, niekiedy nawet rozyjski, ale jako saport nigdy nie powinniśmy używac tego jezyka jako powitania bo to sprawia negatywne wrażenie.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

tel. 662 459 869,
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Daar Personal GMBH Weimar

Berlin, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Riobert Hartwig rekruter personalny w Niemczech