MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Opis stanowiska:

Firma smartjobs poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych i przemysłowych, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako elektryk budowlany lub przemysłowy,
  • Znajomość norm i przepisów dotyczących instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność pracy z narzędziami elektrycznymi i ręcznymi,
  • Dokładność i precyzja w pracy,
  • Zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji, zaczynając od 15 €/h brutto + 6 €/h netto diety,
  • Premię na dzień dobry w wysokości 200 €,
  • Premię za polecenie nowego pracownika w wysokości 300 €,
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, dodatkowo płatnych - 25% do stawki godzinowej (zależnie od firmy i zlecenia),
  • Cykliczne podwyżki wynagrodzenia,
  • Regularne zaliczki,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie do 15 dnia kalendarzowego danego miesiąca,
  • Do 30 dni urlopu,
  • Bezpłatne ubranie robocze o wartości do 200 €,
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, z pokojami jednoosobowymi wyposażonymi w dostęp do internetu,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,
  • Możliwość pracy w zespole (2-3 osoby) na wybranych zleceniach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i aplikowania:

  • Klikając przycisk "Aplikuj" poniżej,
  • Przez WhatsApp: 0049 173 3812 876,
  • Wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej: https://www.smartjobs.de/pl/dla-pracownikow/rejestracja,
  • Dzwoniąc pod numer: 0049 2235 986170

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.smartjobs.pl.