ZLECENIE DO SAMOTNEJ PANI - ZAŁATWIAMY WSZELKIE FORMALNOŚCI!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 1 400-2 000 EUR/m-c
  • Firma: Aktivmed24 - Oddział Biała Podlaska
  • Kontakt: Avtivmed
  • Telefon: 530555015
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Wynagrodzenie: 1400-1550€/ działalność gospodarcza: 1900-2000€ Opiekunka seniorki

Jeśli jesteś zainteresowana zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :)

Termin wyjazdu: od 05.06.2022 na 2 miesiące

Miejscowość: 53797 Lohmar

Warunki domowe: Dom jednorodzinny; własny pokój dla opiekunki

Podopieczny: Pani 95lat, waga 50kg, wzrost 163cm  porusza się za pomocą rollatora lub na wózku inwalidzkim, cierpi na inkontynencję, osteoporozę, podwyższone ciśnienie, zaburzenia rytmu serca. Pani jest po udarze, nosi pieluchomajtki

Zakres obowiązków: Pani potrzebuje pomocy w ubieraniu, higienie osobistej, a także w sprzątaniu, gotowaniu i zakupach.

Większe zakupy może robić rodzina

W nocy pani może się budzić 1 raz

Kilka słów o nas:

AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami.

#pracuję_legalnie

Co oferujemy:

Wynagrodzenie: 1450-1550€/działalność gospodarcza: 1900-2000€                                      , Własny pokój dla opiekunki, jest Internet.

Zlecenie dopasowane do Twoich preferencji

Gwarancję wyższej emerytury - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. Od kwoty 5922 zł co miesiąc

Gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie)

Środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki)

Dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie

Pomoc w każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy

zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony

nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą

praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa

#bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski

 bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i na naszej stronie

  Kogo szukamy:

Pani z dobrą znajomością niemieckiego.

Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec.

Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych;

Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia

Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem

Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi