Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: pracownik produkcji w zakładzie obróbki drewna w Niemczech.

Stanowisko: pracownik produkcji w zakładzie obróbki drewna

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn w zakładzie obróbki drewna

  • Praca od poniedziałku do piątku (zmiany: 5:00-13:30 lub 13:30-23:00).

Miejsce wykonywania pracy:

  •  Rejon Lipska, 200 km od granicy z Polską

 Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości brutto 12,50 €/godz. pracy

  • Dieta w wysokości 28€ za każdy dzień pracy.

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich.

Zainteresowane osoby prosimy o:

  • Przesyłanie CV drogą elektroniczną

  • Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497 lub 75 77 16 034 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową Expateam z siedzibą w Zgorzelcu, ul. Armii Krajowej 51A w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.