• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR Navigator
  • Kontakt: Aneta Kotowicz
  • Telefon: 572 505 720
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Opis stanowiska

- praca na linii produkcyjnej,

- obsługa maszyn produkcyjnych,

- produkcja w przemyśle spożywczym,

- towary przemysłowe do dalszego przetwarzania,

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Saksonia Niemcy
  • zapewnimy Ci legalną pracę w Niemczech ( karta EKUZ, druk A1)
  • stawka 9,49 euro brutto/ h
  • zarobki 1250-1350 euro netto miesięcznie
  • po 6 miesiącach pracy dodatki
  • 2 zmiany
  • koszty zakwaterowania w całości pokrywa pracodawca

ZADZWOŃ: 572 505 720

NAPISZ: [email protected]

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.