OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z OPŁACONĄ KWATERĄ - NIEMCY LIPSK

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: PHH Personaldienstleistung GmbH
  • Kontakt: Tomasz Hachuła
  • Telefon: 731919266
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.
W związku z naszą działalnością w porcie w Hamburgu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: operator wózka widłowego (m/w/d) w Lipsku

Opis stanowiska:
- Transport towarów na magazynie za pomocą wózka widłowego
- Załadunek i rozładunek

Wymagania:
- Uprawnienia na obsługę wózka widłowego
- Sprawność fizyczna
- Niezawodność
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Praca długoterminowa z możliwością przejścia na czas nieokreślony
- Wynagrodzenie 11,00 € brutto / godzinę ; plus dodatki
- Opłacone zakwaterowanie - pokoje dwuosobowe

lub

- Wynagrodzenie 12,00 € brutto / godzinę ; plus dodatki
- Opłata za zakwaterowanie 150 Euro - pokoje dwuosobowe

- Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)
- Wsparcie koordynatora na miejscu
- Obuwie ochronne, kamizelke ochronną, rękawice i maski nasi pracownicy otrzymują na miejscu