MAJSTER BUDOWLANY/ POLIER Z JEZYKIEM NIEMIECKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-4 000 EUR/m-c
  • Firma: STRABAG AG
  • Kontakt: Natalia Klikowicz
  • Telefon: +49 34207929247
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lipsk, Erfurt
  • Państwo: Niemcy

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-              Nadzór nad wykonywaniem prac budowlanych przez :  prace realizowanych na budowie drog

-              Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

-              Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem Budowy (Bauleiter).

-              Współudział w procesie odbioru prac.

-              Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Oferujemy:

-              zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy

-              umowa na czas nieokreslony

-              atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),

-              długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

Wymagania:

-              dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny,

-              min. 3 doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny,

-              znajomość przepisów prawa budowlanego,

-              znajomość procesów budowlanych ,

-              wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – o specjalności  budownictwo - mile widziane

-              prawo jazdy kat. B

-              sumienność, rzetelność w pracy.