Martyna Cierpial
dodano 4 dni temu

Spawacz MAG bez niemieckiego!

Leverkusen Niemcy
2600  EUR / m-c
Wyświetleń: 34Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Uwaga spawacze MAG  z komunikatywną znajomością języka niemieckiego!

Humanus – u nas nie jesteś tylko numerem, ale człowiekiem. Czekamy na Ciebie z najlepszymi ofertami w Niemczech, najwyższym wynagrodzeniem i pewną perspektywą!

Czy jako wykwalifikowany specjalista z kraju UE masz obawy dotyczące przyszłości? Martwisz się o bezpieczeństwo pracy i stabilność finansową? Nasz program pomoże Ci zintegrować się z niemieckim rynkiem pracy i pokonać bariery językowe. Zadbamy o to, aby Twoje kwalifikacje zostały uznane. Żadnych biurokratycznych przeszkód! Pomożemy Ci przejść przez cały proces i zapewnimy stabilność finansową. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij bezpieczną przyszłość w Niemczech!

Dzięki swoim umiejętnościom jako spawacz idealnie wpisujesz się w profil, którego szukamy, i jesteś doskonałym kandydatem do pracy w naszej firmie. Nie przegap tej szansy i aplikuj już teraz!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie min. 2600 netto miesięcznie* Od drugiego miesiąca zatrudnienia realistyczne dodatkowe premie:
    • Premia akordowa 100,00 € do 200,00 € (brutto)
    • Premia grupowa 30,00 € - 60,00 € (brutto)
  • Brak tzw. konta czasowego – wszystkie przepracowane godziny są bezpośrednio opłacane z miesięczną pensją.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój jednoosobowy z dostępem do internetu)
  • Możliwość nadgodzin (w zależności od pracodawcy), które są wynagradzane dodatkiem 25% do pensji
  • Dodatki za pracę zmianową
  • Pieniądze na urlop i święta
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę)
  • Premia po 3, 6 i 12 miesiącach pracy oraz premia paliwowa
  • Możliwość otrzymywania regularnych zaliczek
  • Opieka koordynatorów mówiących po polsku

*dla 1 klasy podatkowej

Zakres obowiązków:

Produkcja wysięgników dźwigów mobilnych

  • Spawanie MAG (certyfikat nie jest wymagany)
  • Spawanie stali o drobnoziarnistej strukturze, doświadczenie mile widziane.
  • Obróbka części o długości 8-12 metrów
  • Dokładne i jakościowe przygotowanie spoin przed i po spawaniu
  • Wymiana materiałów spawalniczych (drut)
  • Praca z szlifierką kątową
  • Prace porządkowe

Informacje z opisu stanowiska:
Jakie zadania czekają na spawacza?
Przed spawaniem element musi być umieszczony na stanowisku roboczym, a przygotowanie spoin dla wcześniej przyspawanych części musi być przeprowadzone. Przygotowanie spoin jest w większości wykonywane za pomocą szlifierki kątowej i odpowiednich materiałów ściernych. Następnie obszar spawania jest podgrzewany i spawany. Po procesie spawania element musi być oczyszczony z odprysków spawalniczych i innych zanieczyszczeń, wizualnie odebrany przez przełożonego i po pomyślnym odbiorze umieszczony za pomocą suwnicy. Spawacze wykonują również kontrolę penetracyjną (PT) sporadycznie. Transport elementów przy użyciu naszych suwnic również w niewielkim zakresie należy do obowiązków.

Jakie środki ochrony osobistej, materiały pomocnicze i eksploatacyjne DEPA dostarcza swoim pracownikom?

  • System ochrony dróg oddechowych 3M Speedglas G5 + Adflo (spawacz), Optrel neo p550 (ślusarz)
  • Obuwie robocze i ochronne Hase Safety
  • Odzież robocza ALSCO, odzież skórzana Weldas i Schweißring, ochrona słuchu i wzroku Honeywell
  • Materiały ścierne od Pferd, VSM, 3M, Sait
  • Nakolanniki, ochraniacze na łokcie
  • Wysokiej jakości urządzenia i narzędzia od Fronius, EWM, Lorch

Informacje dla klientów:
Firma produkuje wysokiej jakości komponenty spawalnicze z wysokiej wytrzymałości stali drobnoziarnistej o wadze do 30 t i długości do 30 m dla klientów z branż: dźwigi teleskopowe, podnośniki, budowa dźwigów, maszyny budowlane, inżynieria mechaniczna.
Główny nacisk kładziony jest na produkcję wysięgników teleskopowych do dźwigów mobilnych o udźwigu od 80 t do 1.200 t. Wśród klientów znajdują się, oprócz lidera rynku światowego, również inne renomowane firmy z branży.
Oprócz wysięgników teleskopowych w programie produkcji znajdują się również podwozia, obrotnice, podpory, wzmocnienia oraz inne duże, złożone elementy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy + samochód

      Dlaczego Humanus?

      • Bezpieczeństwo pracy: Celem każdej rekrutacji jest zatrudnienie na stałe. Obecnie wskaźnik przejęć wynosi ponad 95%.
      • Dobra atmosfera pracy: Współpraca między pracownikami jest bardzo koleżeńska i przyjazna. Wszystkich naszych klientów dokładnie sprawdzamy i osobiście odwiedzamy.
      • Optymalne wdrożenie do miejsca pracy: Wszyscy nasi klienci zapewniają naszym pracownikom czas na wdrożenie.
      • Możliwości kariery: Współpracujemy z dużymi i renomowanymi firmami.

            Osoba kontaktowa:

            Martyna Cierpial ([email protected]) – Aplikuj poniżej! Możliwy kontakt również przez E-Mail albo WhatsApp!: +49 1737 637542

            Regulamin portalu Jober.pl

            Humanus Personalservice GmbH

            00491737637542
            Osoba Kontaktowa