PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW/ BETONIARZ 1700€ NETTO (K/M). BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Diwa Personalservice
  • Kontakt: Joanna Jodłowska
  • Telefon: 722 006 602
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW/ BETONIARZ

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w produkcji prefabrykatów, betoniarze, pracownicy ogólnobudowlani.

WYNAGRODZENIE:

         1700€ netto przy 186 godzinowym wymiarze czasu pracy,

CZAS PRACY

          Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową,

ZADANIA:

  •           Przygotowywanie betonu,
  •           Produkcja rur żelbetowych,
  •           Przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów,
  •           Obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów,
  •           Betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  •           Doświadczenia w pracach betoniarskich lub budowlanych
  •           Obsługiwania maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich,
  •           Prawa jazdy i auto mile widziane

OFERUJEMY:

  •          Stabilne długoterminowe zatrudnienie i polska umowę o pracę,
  •          Atrakcyjne wynagrodzenie,
  •         Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy

MIEJSCE PRACY:

  •          04 668 Großsteinberg (Saksonia) niedaleko Leipzig

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: [email protected] lub kontakt telefoniczny :  887 029 967 lub 722 006 627.

Nr. Cert. 6760