PRACA DLA PAR, BEZ JĘZYKA, BLISKO GRANICY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-11 EUR/h
  • Firma: ISP GmbH
  • Kontakt: P. Nowak
  • Telefon: 0 346
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma ISP GmbH obecnie poszukuje pracowników do komisjonowania kosmetyków, dla wiodącej na rynku polskim i niemieckim sieci sklepów drogeryjnych:

Komisjonowanie kosmetyków

Miejsce pracy: Halle, Deutschland

WYMAGANIA:

  • sprawność fizyczna, pakowane towary są bardzo lekkie ale trzeba się sprawnie poruszać po magazynie
  • gotowość do pracy w systemie 2- lub 3- zmianowym
  • podstawy niemieckiego będą przydatne ale nie są niezbędne
  • dobry wzrok

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie pojedynczych kosmetyków do skrzynek z zamówieniem
  • zbieranie drobnych zamówień wysyłanych do sklepów
  • pilnowanie poprawności zamówień

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • odprowadzanie wszystkich składek, ubezpieczenie zdrowotne, od bezrobocia i emerytalno-rentowe
  • punktualne wypłaty, jasne zasady rozliczania
  • opiekę polskojęzycznego personelu, pomoc w organizacji życia w Niemczech
  • Zeitkonto tylko 80 godzin
  • kwatera zapewniona przez firmę, koszt odciągany z pensji
  • dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych itp.

Od ponad 20 lat Firma ISP zapewnia stabilne wrunki pracy pracownikom w Niemczech, zarówno tym z Niemiec, z Polski, z Czech jak z innych krajów świata. Dbamy o to by nasi pracownicy byli dobrze wynagradzani i pracowali w stabilnym i bezpiecznym środowisku pracy.

Działamy główne na terenie wschodnich Niemiec, w miastach takich jak Berlin, Cottbus, Potsdam, Dresden (Drezno), Lepzig (Lipsk) i Halle.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”