PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA W PORSCHE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PersonalPilot
  • Kontakt: Bogusława Mikołajczyk
  • Telefon: +48 122 100 511
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

PersonalPilot jest polsko – niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców.

 Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

 Oferta dotyczy pracy w Porsche

Porsche niemieckie przedsiębiorstwo produkujące obecnie samochody sportowe oraz luksusowe samochody osobowe.

Pracownik produkcji – bez znajomości języka niemieckiego

Nr ref.: PP/289

Miejsce pracy: Niemcy, Leipzig

Zakres obowiązków:

•   praca przy produkcji osi

•   wykonywanie połączeń elementów osiowych i napędowych

Wymagania:

•   zdolności manualne

•   wykształcenie średnie

•   doświadczenie na w/w stanowisku

•   mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zapewniamy:

•   umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji) - praca w Porsche

•   wynagrodzenie – 12,22 euro brutto/h (po przepracowaniu 7 miesięcy)

•   składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

•   ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

•   zakwaterowanie zorganizowane  i opłacone przez Pracodawcę

•   stałą opiekę koordynatora – p. Bogusława Mikołajczyk

•   respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: [email protected]

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 511 / 501 105 037

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).