Marika
dodano 4 miesiące temu

Oferta pracy: Kucharz w restauracji w Lipsku

Leipzig Niemcy
Wyświetleń: 517Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Stanowisko: Kucharz

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Wynagrodzenie: Od 2200 EUR netto miesięcznie (na rękę)

Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i ambitnego kucharza, który dołączy do naszego zespołu w renomowanej restauracji w Lipsku. Jeżeli gotowanie to Twoja pasja, a dbałość o jakość serwowanych potraw jest dla Ciebie priorytetem, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z menu i standardami restauracji
  • Dbanie o estetykę serwowanych potraw
  • Współpraca z zespołem kuchni w celu zapewnienia wysokiej jakości serwisu
  • Kontrola świeżości i jakości produktów
  • Utrzymanie porządku i higieny na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza
  • Znajomość kuchni międzynarodowej oraz lokalnych specjałów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność i zmysł estetyczny
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 2200 EUR netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV!

Zapraszamy do aplikowania!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Fachkraefteperklick.de

Berlin, Niemcy
+49 1622969076
Osoba Kontaktowa
Marika