• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 65 000-75 000 EUR/rok
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Gleńsk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Koordynator ds. Cła i Kontroli Eksportu

Lotnisko Leipzig-Halle, Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • ·         nadzorowanie, ocena, trenowanie i szkolenie pracowników w podległym obszarze,
  • ·         koordynacja odpraw celnych importowych i eksportowych towarów w zakresie stosowanych przez firmę procedur celnych w tym klasyfikacja taryfowa towarów celnych oraz nadzór nad składem celnym,
  • ·         koordynacja personelu zmianowego i rozmieszczenie personelu,
  • ·         utrzymywanie dobrych relacji z organami celnymi i klientami zewnętrznymi,
  • ·         tworzenie sprawozdań i statystyk,
  • ·         odpowiedzialność za odprawę oraz monitorowanie błędów,
  • ·         Nadzór i motywowanie zespołu w celu dotrzymania celów jakościowych, celów bezpieczeństwa i KPI na wymaganym poziomie

OFERUJEMY:

  • ·         praca w systemie zmianowym (również dni ustawowo wolne od pracy i weekendy)
  • ·         bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 65.000 – 75.000 € brutto rocznie + premia uznaniowa
  • ·         umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie przez agencję),
  • ·         możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę,
  • ·         możliwość rozwoju i awansu,
  • ·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i nastawionej na ciągły rozwój,

OCZEKUJEMY:

  • ·         doświadczenie w pracy w środowisku celnym oraz wykształcenie w kierunku odprawa celne itp.
  • ·         min. 2 -letniego doświadczenia zawodowego w sprawach celnych,
  • ·         znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie (A2/B1),
  • ·         bardzo dobra znajomość j.angielskiego (B2/C1),
  • ·         szerokie kompetencje z zakresu prawa celnego w tym wiedza teoretyczna, praktyczna i doświadczenie w zakresie interpretacji przepisów,
  • ·         prawo jazdy kat.B,
  • ·         dobra znajomość MS Office,
  • ·         w kolejnym etapie rekrutacji wymagane będzie zaświadczenie o niekaralności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 55446 9, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."