• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-10 EUR/h
  • Firma: Wackler Personal-Service GmbH
  • Kontakt: P. Nowak
  • Telefon: +49 345 682 571 85
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner
Firma Wackler Personal-Service GmbH, oferuje stałe zatrudnienie w odległości 200 km od polskiej granicy. Chętnie zatrudniamy pary i grupy gwarantując wspólną pracę na tej samej zmianie i na tym samym dziale. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Komisjoner kosmetyków (słuchawka, wózek elektryczny)

Miejsce pracy: Halle (Saale), Niemcy

Celem projektu jest przygotowanie grupy pracowników, którzy zostaną stałymi pracownikami naszego klienta. Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie.

WYMAGANIA:

  • pierwsze doświadczenia w komisjonowaniu ze słuchawką/na wózku elektrycznym (także w innych krajach)
  • chęć do pracy na zmiany (zapewniamy dodatki za zmiany nocne)
  • język niemiecki w zakresie podstawowym, potrzebna jest znajomość liczebników i gotowość do nauczenia się 20 podstawowych komend
  • umiejętność pracy w zespole
  • własny samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komisjonowanie kosmetyków za pomocą słuchawki/systemu pick by voice oraz elektrycznego wózka
  • towary są lekkie, nie ma potrzeby dźwigania cięzkich przedmiotów np. pasta do zębów, perfumy, dezodoranty

OFERUJEMY:

  • stawkę w wysokości 10,16 € brutto
  • duże szanse na przejęcie przez klienta
  • niemiecką umowę o pracę, odprowadzanie wszystkich składek
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatki za pracę w nocy, w niedziele i święta
  • możliwość wypłaty zaliczki
  • zapewniamy kwaterę za od 6€ na dobę
  • opiekę polskojęzycznego personelu

Firma Wackler Personal-Service GmbH oferuje Państwu stabilne zatrudnienie i przejrzyste warunki zatrudnienia. Oferujemy dobrze wyposażone kwatery pracownicze i pracę blisko polskiej granicy w pobliżu miast Halle i Lipsk (Leipzig).