DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WBD WeldingService GmbH (oddz. Görlitz)
  • Kontakt: Dzial Rekrutacji
  • Telefon: +4915780574595
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Do wsparcia zespołu produkcyjnego u naszego klienta w Lipsku poszukujemy

doświadczonych wykwalifikowanych pracowników (f/m/d) z wykształceniem zawodowym

- jako elektryk, elektronik, elektryk samochodowy (f/m/d)

Zadania:
  • Na linii montażowej pojazdów przy montażu jednostek i zespołów, takich jak kable i trasy kablowe oraz okablowanie szaf sterowniczych w całym pojeździe
  • Wstępny montaż i prefabrykacja komponentów elektrycznych do pojazdu i głowicy pojazdu
  • Praca na hali, 2 zmiany

Co powinieneś mieć ze sobą:
  • komunikatywną znajomość języka niemieckiego
  • Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk, technik elektronik lub elektryk samochodowy lub porównywalne kwalifikacje
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe (nie jest obowiązkowe)
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć uczenia się razem z nami
  • Samochód i prawo jazdy

Nasza oferta dla Ciebie:
  • U nas otrzymasz stałe, wyliczalne wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy wraz z dodatkami takimi jak zwrot kosztów podróży i VMA. (przy 160h 2100euro netto + zakwaterowanie oplacane przez pracodawce)
  • Wraz z naszym klientem oferujemy długoterminową perspektywę w Twoim regionie i indywidualne wsparcie ze strony naszego zespołu.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą!
A ponieważ wiemy, że "praktycy" mają tendencję do uważania części teoretycznej aplikacji za trudną, wystarczy, że prześlesz nam swoje CV i referencje. List motywacyjny nie jest konieczny.

Masz jakieś pytania? Chętnie pomożemy!

+491578-0574595