• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-13 000 EUR/m-c
  • Firma: FHU-MES
  • Kontakt: Małgorzata M
  • Telefon: +48 530 522 892
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY/PRODUKCJI - praca w fabryce

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zadania:
• obsługa maszyn
• praca fizyczna na linii produkcyjnej
• nadzór nad przebiegiem procesu
• kontrola jakości
• prace porządkowe

Wymagania:
• chęć do podjęcia pracy w Niemczech
• umiejętności pracy w zespole
• chęci dłuższej współpracy
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową 8,91€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• opiekę polskiego koordynatora

Poszukujemy również:
- Mechaników
- Elektryków
- Operatorów Koparek oraz wózków widłowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem ,,Pracownik fizyczny/Produkcji”

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".