Dział HR
dodano 17 dni temu

Operator maszyny tnącej (m/k/d) jako operator tokarki CNC lub frezarki CNC #Niemiecka umowa#Darmowa kwatera#Leer,DE

Leer Niemcy
Wyświetleń: 72Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Leer,Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Praca na maszynach CNC ze sterowaniem Siemens 840D lub Heidenhain

    • Obróbka mechaniczna dużych elementów
    • Przetwarzanie zleceń produkcyjnych przy użyciu programów CNC
    • Ustawianie maszyn CNC
    • Praca zgodnie z rysunkami i planami pracy
    • Wykonywanie pomiarów dużych elementów

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako operator maszyn tnących (m/f/d) lub porównywalne kwalifikacje

  • Znajomość sterowania Siemens 840D lub Heidenhain

  • Wiedza metrologiczna

  • Czytanie rysunków produkcyjnych

  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz dobre umiejętności pracy zespołowej i komunikacji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Okres zatrudnienia: bezterminowo

OFERUJEMY:

  • stawka 16 euro netto-17 euro netto/h-19,20 euro brutto/h
  • niemiecka umowa o pracę
  • darmowa kwatera
  • wsparcie ze strony koordynatorów

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie cv na adres [email protected] lub do kontaktu na numer tel. 574420040 sms Operator CNC

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Personnelservice

574420040
Osoba Kontaktowa
Dział HR
strona www:
ww.humansupport.pl