Eliza
dodano 4 miesiące temu

Pracownik Pralni Chemicznej

Landshut Niemcy
Wyświetleń: 614Aplikacji: 3
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Lokalizacja: Saarbrücken, Landstuhl

Opis stanowiska: Poszukujemy pracowników do pralni chemicznej w miastach Saarbrücken i Landstuhl. Praca dostępna dla panów, pań oraz par w wieku do 60 lat.

Wymagania:

• Brak wymogu znajomości języka niemieckiego.

• Brak wymogu posiadania własnego auta.

• Prawo jazdy mile widziane.

• Wymagane aktualne CV.

Warunki pracy:

• Koszt zakwaterowania: 14€ za dobę.

• Stawka: 13,50€ brutto za godzinę.

• Dojazd do pracy samochodami służbowymi.

• Wypłaty: między 12. a 15. dniem miesiąca.

• Możliwość zaliczki do 150€ po pierwszym tygodniu pracy.

Wymagane dokumenty:

• Dowód osobisty.

• Steuernummer (w przypadku braku pomagamy wyrobić, ale wymagane jest potwierdzenie adresu, które może być z korespondencji).

Informacje dodatkowe:

• Praca na II lub III zmiany.

Regulamin portalu Jober.pl

Strefapracy

Wrocław, Polska
+ 48882184542
Osoba Kontaktowa
Eliza