MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie Maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

Komunikacja podmiejska okolice Landshut obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: okolice Landshut,( zakwaterowanie zapewnione i oplacone. pokoje pojedyncze blisko zajezdni )

(u nas tylko sprawdzone na miejscu oferty bez niespodzianek po przyjezdzie!)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej Landshut. NIE PO miescie Landshut tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
  • praca czasami tez w weekendy.
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na CALY rok!).

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 14.30€ / godz, czyli 2500€ brutto + za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny. czyli w sumie 2700€ brutto do 2900€ jesli wiecej nadgodzin zrobionych
  • premie + 20%dodatki za nocne godziny + extra platne 25% za niedziele i 115% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 175 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. TRZYNASTA WYPLATA + Urlaubsgeld
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop: na pocz. 25 dni pozniej do 30 dni

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem BUS Landshut)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”