• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: EURO WELT
  • Kontakt: Euro Welt
  • Telefon: 660080799
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

 EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (KRAZ 12809). Pomagamy  specjalistom  znaleźć zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych. Jeśli jesteś fachowcem w swoim zawodzie, szukasz pracy w Niemczech lub Austrii- zadzwoń do nas.

Obecnie, dla naszego niemieckiego Klienta poszykujemy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA/DOSTAWCA  CE

(ROZWOŻENIE NAPOJÓW DO RESTAURACJI I PRYWATNYCH KLIENTÓW)

Miejsce pracy: Landshut (Bawaria), Niemcy
Rodzaj umowy: z niemieckim pracodawcą

Zadania:

  • - rozwożenie napojów do restauracji i prywatnych klientów
  • - załadunek i rozładunek ciężarówki
  • - kompletowanie zamówień
  • - praca w obrębie krótkich odległości

Wymagania:

  • - doświadczenie jako dostawca/ kierowca ciężarówki do 7,5 tony
  • - ważna karta kierowcy z nr 95
  • - prawo jazdy CE
  • - uprawnienia na wózki widłowe- mile widziane
  • - znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

Oferujemy:

  • -  legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach (długotrwałe)
  • - wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie socjalne, emerytalne, chorobowe)
  • - pomoc w załatwianiu wszelkich formalności (zameldowanie, urząd skarbowy, zakwaterowanie)
  • - wynagrodzenie: 15 e brutto/h
  • - 160 godzin pracy w miesiącu, możliwa również praca w nadgodzinach
  • - możliwość rozwoju, nabywania doświadczenia oraz długofalowej współpracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy wyślij CV na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych.

Chętnie odpowiemy także na Twoje pytania. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 16.00 pod nr telefonu: 660 080 799

Jeśli nie znalazłeś oferty odpowiadającej twoim kwalifikacjom nic straconego. Zadzwoń do nas abyśmy mogli zaproponować Ci pracę dopasowaną do Twoich oczekiwań.