• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 300-1 600 EUR/m-c
  • Firma: PL-Kraft Dienstleistungs GmbH
  • Kontakt: Oleszek Adam
  • Telefon: +49 173 65 41 998
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

PL-Kraft Dienstleistungs GmbH to niemiecka spółka z siedzibą w Dreźnie. Rodzinne przedsiębiorstwo założone w 2014 roku. Rzetelna firma prowadzona przez Polaków i dająca zatrudnienie kilkudziesięciu naszym rodakom. Działamy w branży przemysłowej i logistycznej.

Szukamy ludzi energicznych, sympatycznych i pozytywnie nastawionych do życia. Cenimy szczerość i lojalność. Szanujemy naszych pracowników, wspieramy i otaczamy opieką. W zamian oczekujemy również szacunku i uczciwości.

Nie zatrudniamy par i małżeństw. Proszę nie wysyłać nam CV wszystkich członków rodziny!

OPIS STANOWISKA
  • Stanowisko: Pracownik Produkcyjny

  • Znajomość języka: j.niemiecki (komunikatywny - pozwalający na porozumiewanie się w miejscu pracy)

  • Przewidywany początek pracy: do uzgodnienia
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy, Land Saksonia (ok. 120 km od granicy z Polską)

UWAGA
Z osobami, które są w pracy pijane lub pod wpływem narkotyków, a także wywołującymi bójki - będziemy rozstawać się w trybie natychmiastowym, z naliczeniem kar umownych.

WYMAGANIA
Szukamy pracowników, którzy:
  • są komunikatywni (współpraca z Polakami, Niemcami i Czechami)
  • mają zdolności techniczne / zmysł techniczny
  • potrafią obsługiwać maszyny i komputer
  • są pracowici i samodzielni
  • posiadają prawo jazdy i samochód

OFERUJEMY
  • praca 3-zmianowa, poniedziałek-piątek (+) niektóre weekendy
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3-msc okresie próbnym)
  • stawka 9,37 EUR brutto / miesiąc + dodatki za nadgodziny (25%), nocki 23-6 (25%), niedziele (50%) i święta (100%)
  • przeciętny miesięczny zarobek NETTO (na rękę): 1.300 - 1.600 EUR
  • odprowadzane wszystkie podatki i ubezpieczenia
  • uczciwość, wsparcie kierownictwa
  • sympatyczna atmosfera pracy
  • w razie potrzeby oferujemy pomoc w zorganizowaniu noclegu, na miejscu
Jesteśmy niemieckim Pracodawcą (nie jest to praca w delegacji)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Proszę przesłać nam swoje aktualne CV, koniecznie ze zdjęciem, na adres: [email protected]

Informujemy, iż sami zadecydujemy, z kim będziemy się kontaktować w celu przeprowadzenia dalszego etapu rekrutacji.