• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Tabel Gruppe
  • Kontakt: Magdalena Szymczak
  • Telefon: +495118600418
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma Tabel obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (KOBIETY)

Miejsce pracy: Berlin (Wustermark)

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjnosc
  • motywacja do pracy
  • jezyk niemiecki niewymagany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sortowanie slodyczy
  • praca przy produkcji czekolady
  • utrzymawanie czystosci w miejscu pracy

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę - niemiecki pracodawca
  • atrakcyjne wynagrodzenie negocjowane indywidualnie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość, wg indywidualnej umowy, zmiany miejsca pracy na terenie Niemiec

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”