• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Monika Becker
  • Telefon: 0385/64014815
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Niemiecka firma z ponad 12-letnim doświadczeniem Balticpersonal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Lübeck, Niemcy

WYMAGANIA:

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze metodą WIG
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Rzetelność i dokładność wykonywanej pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Rodzaj spoiny: Spoina doczołowa
  • Średnica rur do spawania: 10mm -100mm
  • Grubość ścianki: 1,5 mm - 2 mm
  • Grupy materiałowe 14301 lub 14404

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie 15,50 EUR/h z możliwością podwyżki
  • Dodatek za nadgodziny,za pracę w nocy,niedziele i święta
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Świąteczne i wakacyjne premie
  • Długoterminowy okres zatrudnienia.

ZAINTERESOWANY ?

DZWOŃ LUB WYŚLIJ CV NA MAILA

Monika Becker

Tel.: 0049 385/64014815 (Polski, Niemiecki)

Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin

[email protected]