PRACOWNIK SORTOWNI PRZESYŁEK KURIERSKICH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: LPS
  • Kontakt: LPS GmbH
  • Telefon: 71 750 44 44
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: pracownik centrum przesyłkowego
Miejsce pracy: Kolonia

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- sortowanie przesyłek;
- rozładunek paczek kurierskich z kontenerów;
- inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:
- chęć do pracy od zaraz !
- gotowość do wyjazdu do Niemiec;
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

- zarobki ok. 1950 € € brutto miesięcznie (13,00 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po 7 dniach pracy;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.
Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji.
Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 71, 14532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Krzysztof Tobolski, Jirka Bol, Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679, UStIdNr. DE 282579315 ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: [email protected]