dodano prawie 2 lata temu

Kontroler Jakości

Kyritz Niemcy
10  EUR / h
Wyświetleń: 2530Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na oferty.
Praca w kontroli jakości od 4 stycznia– części samochodowe (blisko granicy, umowa bezpośrednia)
Miejsce pracy: Okolice Berlina

Obowiązki

  • Kontrola drobnych części plastikowych i aluminiowych w zakładzie produkcyjnym,
  • Raportowanie.

Wymagania

  • Doświadczenie na produkcji mile widzialne, ale nie jest to warunek konieczny.
  • Nie jest wymagane prawo jazdy,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Gotowość odbycia dwóch dni próbnych przed podjęciem pracy, firma zwraca koszty dojazdu i zakwaterowania.
  • Podstawowa znajomość niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami 50 km od Berlina na zachód,
  • niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, nie przez agencję pracy,
  • wynagrodzenie od 10 e brutto, osoby z doświadczeniem mogą liczyć na więcej,
  • bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
  • firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na próbę,
  • zakwaterowanie dodatkowo płatne po trzech tygodniach pracy, pierwsze trzy tygodnie płaci pracodawca za zakwaterowanie,
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

510 255 614
Osoba Kontaktowa
Agnieszka Nowicka