• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Lupa Personal
  • Kontakt: Lupa-Personal
  • Telefon: +49 (0) 228-9654624-0
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik przemysłowy
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Lakiernik przemysłowy (2200 euro netto)

Miejsce pracy: Niemcy – Kronau

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie powierzchni pod lakierowanie
- malowanie elementów konstrukcji stalowych pistoletem na mokro
- stawka: 13,30 euro brutto + 35 euro netto diety dziennej

Wymagania:

- doświadczenie
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziany własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- gotowość do pracy na3  zmiany
- umiejętność pracy w zespole
- praca od zaraz

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisywaną przed wyjazdem
- opiekę polskojęzycznych dysponentów 24h/7
- stawkę godzinową z dodatkową dietą dzienną netto
- możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- płatny urlop (od 24 dni w pierwszym roku zatrudnienia)
- dodatek urlopowy i świąteczny
- odzież roboczą

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy [email protected]
W temacie e-maila  proszę wpisać numer referencyjny: LAK-PRZEM/DE/2019

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”