Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 3 miesiące temu

a3 Spawacz MAG / ALU Miejsce pracy: Niemcy, Krefeld -oferta dostepna tylko osób gotowych pracować w całych Niemczech

Krefeld Niemcy
2700-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 437Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

 pawacz MAG / ALU

Miejsce pracy: Niemcy, Krefeld

Opis stanowiska

Prace spawalnicze na halach.

Wymagania

Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;

Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

Prawo jazdy kat. B i Auto;

Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;

Samodzielność i staranność.

Oferujemy

Umowa o prace na czas nieokreślony

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie (na

+ Dieta

+ Pełna dieta około 50 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój);

Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);

Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%;

Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;

Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;

Zaliczki cotygodniowe

Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;

Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech;

Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu , z pierwszą wypłatą na konto bankowe

Podejmij zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z urlopem oraz świadczeniami

Podejmij zatrudnienie w zait firmie z doświadczenem na rynku ponad 20 lat dzięki polskiemu rekruterowi w Niemczech. Możesz zatelefonować teraz, lub skorzystac z witryny internetowej z ofertami https://forzg.blogspot.com/ by wybrać najlepsze dla siebie propozycje pracy. Zgłoś się teraz by ruszyć do pracy już od następnego poniedziałku. Zapraszam Robert Hartwig,

 Zobacz warunki dla kandydata.

czwartek, 13 czerwca 2024

Potrzebny Lakiernik lakierowanie maszyn

Panie i Panowie W krótkim czasie potrzebujemy 1-2 malarzy/lakierników do budowy maszyn w naszej lokalizacji pod adresem 99734 Nordhausen o następującym profilu:

Zadania:

• Prace śrutownicze sprężonym powietrzem konstrukcji stalowych w budownictwie mechanicznym i konstrukcji mostów stalowych w komorze śrutowniczej

• Maskowanie konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkami i specyfikacjami

• Powlekanie konstrukcji stalowych różnymi metodami aplikacji i różnymi materiałami powłokowymi

Profil wymagań

at czerwca 13, 2024 Brak komentarzy:

Wyślij pocztą e-mail

Wrzuć na bloga

Labels: lakiernik przemysłowy konstrukcje, Lokalizacja 99734 Nordhausen

Elektryk Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych;

Elektryk Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Opis stanowiska:

Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych;

Podłączanie i naprawa włączników, przełączników elektrycznych, gniazd wtykowych i oświetlenia;

Prace budowlane;

Labels: handlowych i mieszkaniowych, Lokalizacja Hamburg Niemcy, Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, praca oferty Niemcym

Regulamin portalu Jober.pl

Hartwig Express Krefeld

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig krefeld