DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 600-4 000 EUR/m-c
  • Firma: QuickJobs.de - Personal Management
  • Kontakt: Edyta Strödecke
  • Telefon: +49 36949124901
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG
Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: okolice Konstanz / Niemcy

WYMAGANIA:

  •  wymagany zawod spawacza badz mechanika konstrukcyjnego
  • min. 2-letnie doświadczenia w pracy w powyzszych zawodach
  • kommunikatywna znaj. j. niemieckiego (rozmowa tel. z pracodawca)
  • samodzielna praca
  • mile widziana umiejetnosc spawania stali nierdzewnej
  • aktualna ksiazeczka spawacza TIG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie konstrukcji, profili, ram, rur z czarnej stali
  • szlifowanie konstrukcji, profili, ram, rur z czarnej stali
  • Produkcja konstrukcji spawanych i komponenty zgodnie z podanym rysunkiem technicznym

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 3.600-4.000,-€ Brutto
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy, caly etat (160h/ mies.)
  • stałe zatrudnienie
  • możliwe nadgodziny
  • zakwaterowanie (pokoj 1-os.) zapewnia pracodawca
  • zakwaterowanie oplaca pracownik, koszt ok. 660,-€ / mies.
  • 30 dni urlopu

QuickJobs.de jest niemiecka firma posrednictwa pracy dla osob wszystkich grup zawodowych, zainteresowanych podjeciem pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojezycznych.

Proponujemy zatrudnienie bezposrednio u zagranicznego pracodawcy!

www.praca.click/jobs