Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 4 miesiące temu

a1 Monter klimatyzacji HLS, Miejsce pracy: Niemcy różne regiony, stała umowa o pracę bez terminowa

Kolonia Niemcy
2800-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 823Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Monter klimatyzacji HLS, Miejsce pracy: Niemcy różne regiony, stała umowa o pracę bez terminowa

Monter klimatyzacji Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Budowa, instalacja i naprawa systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych dla sektora prywatnego, handlowego i przemysłowego;

Zatrudnienie przy budowie instalacji przemysłowych, wykonywanie urządzeń chłodniczych;

Praca w zakresie technicznego zarządzania budynkiem, konserwacji i serwisu;

Elektrotechniczna instalacja systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Wymagania

Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;

Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

Prawo jazdy kat. B i Auto;

Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;

Samodzielność i staranność.

Oferujemy

Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę;

Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;

Dieta za każdy przepracowany dzień;

Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni; łazienki i wifi.

Wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;

Płatny urlop 24 dni w roku,

Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie);

Premia za polecenie nowego pracownika -1000 euro

Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą emaila.

Przeslij swoje CV i certyfikaty na meila

662 459 869

Regulamin portalu Jober.pl

Hartwig Express Weimar Kolonia

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Weimar