DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: GO2 WORK
  • Kontakt: Marek
  • Telefon: 790 335 555
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Brukarz

Go2 Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

PRACOWNIK OGRODOWY - bez znajomości języka niemieckiego!

Miejsce pracy: okolice Kolonii

Obowiązki:

·       budowa i zakładanie ogrodów oraz układanie kostki brukowej

·       pozostałe czynności charakterystyczne dla danego stanowiska

Wymagania:

·       Znajomość j. niemieckiego NIE JEST WYMAGANA !

·       Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku

·       Zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:

·       stawkę godzinową: 12,50€ brutto/ha, po pierwszym miesiącu pracy – 13,50€ brutto/ha

·       bezpłatne zakwaterowanie !

·       legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

·       pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo

·       nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej

·       płatny urlop wypoczynkowy

·       wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować.

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Go2 Work  (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).