DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12-14 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter konstrukcji stalowych

Monter konstrukcji stalowych - Pracownik fizyczny

→ START OD MARCA

Miejscowość: Scholven, Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska

  • praca przy montażu konstrukcji stalowych
  • praca na wysokości
  • praca na budowie w zagłębiu Ruhry w Niemczech
  • praca w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej

Wymagania stanowiska

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 (wymóg konieczny)
  • mile widziane uprawnienia I P podesty ruchome przejezdne
  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy

  • polską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (12-14€ brutto/h + 15€ netto diety), konkretne stawki w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • bezpłatne ubrania robocze
  • darmowe dojazdy do pracy
  • zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)