DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500 EUR/m-c
  • Firma: InJobs
  • Kontakt: Daria
  • Telefon: +48 607 968 294
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów do pracy przy dociepleniach budynków


Miejsce pracy: Köln


Wymagania:
- prawo jazdy kat. B + własne auto 
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie


Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie od 11,50-12,50€/h brutto + 50-60€ netto diety za każdy przepracowany dzień (od. 2500€ na rękę nie licząc nadgodzin)

- pracę od zaraz
- zagwarantowane zakwaterowanie, opłacane przez pracownika


Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: [email protected] w tytule maila prosimy o wpisanie „Docieplenia, imię i nazwisko”


Kontakt telefoniczny od Pn-Pt od 08:00-16:00 pod nr tel. +48 607 968 294


Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e - mail na adres [email protected] ”

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"