• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kronos GmbH Niemcy
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon: +49 179 42 19 146
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Hydraulik NIEMCY

od 2000 € do 2500 € Netto na reke+GRATIS nocleg

Firma niemiecka zatrudni fachowcow:
umowa niemiecka bezposrednio
zlecenie ciagle, jedno miejsce pracy
brak zeitkonta
kilometrowka
zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
nadgodziny sa!

OPIS STANOWISKA

Instalacje sanitarne Geberit

Obszar polnocnych Niemiec, dokladnie Krefeld

brak ofert na Berlin rzecz jasna!

WYMAGANIA:
j
ezyk niemiecki kommunikatywny do dobry!
prawo jazdy egal
auto egal
praca w zespole 2-4 osoby

Dodatki i Bajery:
Mozliwosc meldunku dla chetnych
Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany,
Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
Zaliczki
Wyplata 15 na koncie
Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy: przedluzenie certyfikatow i inne dokumenty
Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony
Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
Opiekę polskojęzyczna tez weekend
Bonus za polecenie kolegi
Dla najlepszych mieszkanie firmowe! NOWOSC

po przeslaniu CV udzielamy wiecej informacji, indywidualnie do danej osoby/osob, grupy osob

[email protected]

Handy/Komorka +49 179 42 19 146