DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000 EUR/m-c
  • Firma: LPS
  • Kontakt: LPS GmbH
  • Telefon: 71 750 44 44
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Potrafisz rozpoznać na pierwszy rzut oka stan techniczny instalacji elektrycznej i masz predyspozycje do pracy w Niemczech?
Chcesz współpracować z nami w celu przyspieszenia transformacji energetycznej w Niemczech?
W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce.
PEP Solar jest kompetentnym partnerem w zakresie instalacji elektrycznych - pracujemy ramię w ramię, aby zaopatrywać gospodarstwa domowe w energię odnawialną.

Jeśli już  teraz :
- Szukasz nowych wyzwań i jesteś gotowy do przełamywania nowych barier;
- Ukończyłeś z powodzeniem praktykę w zawodzie elektrotechnika lub szukasz możliwości
   zmiany zawodu;
- Chcesz się rozwijać osobiście i jesteś gotowy do przejęcia odpowiedzialności;
- Masz  dużą  chęć do nauki;
- Czujesz się pewnie w obsłudze aplikacji Office;
- Posiadasz Prawo jazdy klasy B/3.

Obowiązki:
- Montaż elektrycznych komponentów systemu fotowoltaicznego - od modułu do
  podłączenie do domu;
- Testowanie i uruchomienie systemu fotowoltaicznego (strona AC + DC);
- Instruowanie i doradzanie klientowi w zakresie obsługi systemu PV;
- Utrzymywanie porządku i czystości na placu budowy;

Oferujemy:
- Praca w zorganizowanym i sprawdzonym środowisku pracy;
- Regularne dokształcanie się;
- Nowoczesne wyposażenie miejsca pracy;
- Nowoczesna flota pojazdów;

Przekonaliśmy Cię? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!