Małgorzata Laskowska
dodano 15 dni temu

Opiekunka do pani w ok. Kolonii - 483/01

Köln Niemcy
1600-1800  EUR / m-c
Wyświetleń: 74Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:
Minimum rok
Praca w opiece w Niemczech dla Pani , okolice Kolonii, z mocnymi podstawami lub komunikatywnym niemieckim.
OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 88 lat, 167 cm ,ok. 70 kg. Pani porusza się przy rolatorze, współpracuje, wysokie ciśnienie, stany lękowe, Choruje na zapalenie jelita grubego, sprawna umysłowo, jest pampersowana, słabo słyszy i widzi, Pani jest sympatyczna, lubi ogród i ryby stawowe. Sporo czasu wolnego, popołudniami przychodzi córka.
DLA OPIEKUNKI: pokój na I p. z łazienką, Internet

Obowiązki: pomoc w higienie ciała, czasem pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o przyjmowaniu leków, prace domowe w zakresie : sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów.

TERMIN: ok. 20/24.10.2024 na min. 6 tygodni
LOKALIZACJA: 50354 Hürth ok. Köln, Niemcy
STAWKA: do 1800 €

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

- legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

- atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

- opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń

- dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Comitare Sp. z o.o , Gliwice Tel.: +48 530 074 204

mail: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Curaform 24

32/33-93-106 , - 107
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.comitare.pl