Marta Chodor
dodano ponad rok temu

Elektryk budowlany

Köln Niemcy
Wyświetleń: 2759Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata
Firma OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Nasza firma specjalizuje się w realizacji różnorodnych projektów budowlanych, w tym wznoszeniu nowych obiektów oraz modernizacji istniejących budynków. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi, poszukujemy wykwalifikowanego Elektryka budowlanego, który będzie odpowiedzialny za instalacje elektryczne na naszych placach budowy

WYMAGANIA:

    • Doświadczenie zawodowe jako Elektryk budowlany
    • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
    • Umiejętność czytania i interpretowania schematów elektrycznych oraz planów budowlanych
    • Zdolność do samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek
    • Wykształcenie lub certyfikat z zakresu elektryki budowlanej (mile widziane)
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana)
    • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Montaż i rozmieszczanie instalacji elektrycznych według obowiązujących norm i przepisów

    • Wykonywanie instalacji oświetleniowych, gniazd elektrycznych, przewodów i innych elementów elektrycznych

    • Diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych

    • Czytanie i interpretowanie schematów elektrycznych oraz planów budowlanych
    • Montaż i podłączanie rozdzielni elektrycznych
    • Przeprowadzanie testów oraz kontrola jakości przeprowadzanych prac
    • Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego

    OFERUJEMY:

      • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
      • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej
      • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
      • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
      • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków służbowych
      • Możliwość otrzymania Auta służbowe z pełnym wyposażeniem
      • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

      Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na podany adres e-mail. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu dalszej rozmowy.

      Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoje zgłoszenie!

      Prosimy o załączenie klauzuli:
      Regulamin portalu Jober.pl

      OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH

      +48 783465313 +49 1736150064
      Osoba Kontaktowa
      Marta Hołownia