KIEROWCA CIĘŻARÓWKI KAT. C+E SYSTEM 3 NA 1

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
firmy transportowe obecnie poszukuja kilku pracownikow na stanowisko:

Kierowca C+E
Miejsce pracy: okolice Koblenz

WYMAGANIA:

    • prawo jazdy kat. C+E , karta kierowcy i kod 95
    • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  dlugie trasy po Niemczech: budowlanka (lub tez wokol komina)

OFERUJEMY:

        • wynagrodzenie: 2400€ Brutto podstawy+  (diety  ) + premia 150 za ekologiczna / bezwypadkowa jazdestabilna i dlugoterminowa… praca na warunkach niemieckich. Tankgutschein 44€ / premia 150€ swiadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne  . jesli sobota wypada o wtedy 15€ /godzWeihnachtsgeld. darmowe masaze co 2 tygodnie / co 2 tyg kosz swiezych owocow

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”