DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-19 EUR/h
  • Firma: Randstad
  • Kontakt: Wojciech Stepka
  • Telefon: +493591489816
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik

Szukasz nowej stałej pracy blisko polskiej granicy?
Może czas coś zmienić?
Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

Praca z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem od 17,23 Euro/h do 18,54 Euro/h plus dodatkowe świadczenia!!!
W imieniu naszego klienta Jungheinrich AG w miejscowości Klipphausen koło Drezna, poszukujemy monterów i elektryków do napraw wózków widłowych.

Twoje zadania na stanowisku montera

Demontaż/montaż wózków widłowych
Rejestracja zlecenia naprawy w odpowiednich systemach komputerowych wraz z inicjacja zamówienia poszczególnych części zamiennych

Nasze wymagania na stanowisku montera
Ukończone wykształcenie techniczne jako technik mechatronik samochodowy, mechanik samochodowy, monter maszyn rolniczych lub porównywalne kwalifikacje albo wieloletnie doświadczenie zawodowe w w/w zawodach
Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki i hydrauliki
Prawo jazdy i samochód kategorii B
znajomość j. niem. na poziomie komunikatywnym

Twoje zadania na stanowisku elektryka
Montaż instalacji i komponentów elektrycznych
Wprowadzenie ustawień fabrycznych wraz testami zgodnie z specyfikacją techniczną
Dokumentacja wyników pracy

Nasze wymagania na stanowisku elektryka
Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe jako technik elektronik, technik mechatronik lub porównywalne szkolenie elektrotechniczne

Oferujemy Ci
Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka godzinowa od 17,23 €/h do 18,54 €/h
Dopłata za nocleg 140,00 €/tydzień
Dieta 24 €/dzień netto
Godziny pracy od poniedziałku do piątku: 06:00 - 14:45
niemiecka umowa na czas nieokreślony
wsparcie polskiego konsultanta Randstad

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosze wyslac CV z dopiskiem Klipphausen, a my skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.
[email protected]