DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 14-21 EUR/h
  • Firma: Orevis sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka Elwart
  • Telefon: 538329198
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG
OREVIS SP. Z O.O. z Gdańska aktualnie poszukuje nowego pracownika zainteresowanego długoterminową współpracą:

Stanowisko: SPAWACZ 135 z umiejętnością montażu,
Miejsce pracy: Niemcy,
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz,
Forma współpracy: polska umowa o pracę lub B2B,
Wynagrodzenie: 13,50 - 16,00 UOP; do 21,00 € B2B
Zakwaterowanie i samochód służbowy: bezpłatne,

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie i obróbka materiału z użyciem elektronarzędzi w oparciu o rysunek techniczny. Szczepianie i spawanie elementów konstrukcji stalowych metodą MAG 135. Stal czarna od 5 do 25mm. Silosy, podajniki rolkowe, taśmociągi, barierki, wagony cementowe itp. Praca w parze z polskojęzycznym pracownikiem.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w zakresie spawania met. 135,
- umiejętność czytania i pracy w oparciu o rysunek techniczny,
- uprawnienia spawalnicze - akceptujemy również nieaktualne,
- prawo jazdy kat. B – mile widziane,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny,
- obsługa elektronarzędzi.

Prześlij CV oraz ewentualne uprawnienia na adres e-mail: [email protected] wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt telefoniczny w godzinach 08:00-16:00 +48 538-329-198