DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-20 EUR/h
  • Firma: JG Personalservice
  • Kontakt: Justyna Gieniec
  • Telefon: 004915206203897
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny
JG PERSONALSERVICE jest firma godna zaufania z wieloletnim doswiadczeniem na rynku.
Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

                           Obecnie poszukujemy dla niemieckiego kontrahenta pracownika na stanowisko:

                                                                   PRACOWNIK  DO FERMY DROBIU

Lokalizacja: Kleve
Wymagany jezyk niemiecki lub angielski!
Wymagane min 3-lezniedoswiadczenie!

Twój zakres obowiązków

  • podawanie lekarstw
  • kontrola drobiu
  • planowanie karmienia
Umowa jest zawierana bezposrednio z niemieckim pracodawca.

Zatrudnienie: od zaraz i na stałe
Zarobki- 15-20 Euro Brutto w zaleznosci od doswiadczenia
Zakwaterowanie  zapewnione ( mieszkanie w pelni urzadzone)
Wyzywienie zapewnione- darmowy obiad
Pakiet ubezpieczeń

Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikację!
JG Personalservice
Tel: +49 15206203897

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”