TALCON GmbH
Kamil Kuczek
dodano 5 miesięcy temu

Mechanik pojazdów ciężarowych

Kitzingen Niemcy
3000-3100  EUR / m-c
Wyświetleń: 408Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Firma TALCON GmbH poszukuje nowych pracowników!

Zakres obowiązków:

Konserwacja i Inspekcja:

  • Regularne przeglądy i konserwacja ciężarówek, obejmujące wymianę oleju, filtrów, inspekcję hamulców, zmianę opon oraz ogólne kontrole bezpieczeństwa

Diagnoza i Usuwanie Awarii:

  • Identyfikacja problemów poprzez inspekcję, testowanie i diagnozę usterek za pomocą narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Wykonywanie Napraw:

  • Naprawy silnika, skrzyni biegów, hamulców, zawieszenia, układów elektrycznych i innych podzespołów.

Wymiana Części:

  • Zamiana uszkodzonych lub zużytych części na nowe lub odnowione, w tym części silnikowe, skrzyniowe, hamulcowe, elektroniczne itp.
  • Diagnoza i naprawa systemów elektronicznych, takich jak sterowniki silnikiem, wtryski paliwa, sterowania hamulcami, systemy diagnostyki pojazdu itp.

Oraz dokumentacja wszystkich przeprowadzonych prac, w tym napraw, konserwacji i wymiany części, w celach rejestracyjnych i rozliczeniowych.

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych opiekunów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu (Koszty zakwaterowania zawsze są potrącane od wypłaty)).

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Pozdrawiamy,

Zespół TALCON GmbH

Regulamin portalu Jober.pl

TALCON GmbH

Nördlingen, Niemcy
090812723218
Osoba Kontaktowa