DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10-12 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

PRODUKCJA  - PRACA - NIEMCY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACE.

MIEJSCOWOSCI  : Belstein , Kissing, Maintal,

Poszukujemy Pracownikow na Produkcję do Niemiec.
 Praca od  03.08.2020 .Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace . Praca w Ocynkowni jako Pomocnik Produkcji.

PRACA TYLKO DLA MĘZCZYZN.

MIEJSCE PRACY : BELSTEIN , KISSING , MAINTAL

STAWKA: 10,27 EUR brutto/godz.  + DIETA 1,00 EUR netto/godz.

Po 6 tygodniach STAWKA: 12,37 EUR brutto/godz.+ DIETA 1,00 EUR netto/godz.

PRACODAWCA organizuje Zakwaterowanie. Pracownik dopłaca do Kwatery 100 EURO / m-c.

Mozliwosc Pracy  w Nadgodzinach do 200 godzin/m-c. Praca w Systemie dwu - trzy zmianowym.

ZADANIA:Zawieszanie na Trawersy Metalowych Ocynkowanych  Czesci Metalowych.

WYMAGANIA OD KANDYDATOW;

 Kondycja Fizyczna , Punktualność, Wykonywanie Zadan.

Nie Wymagamy znajomośći jez. Niemieckiego. W Ocynkowni pracuja Polacy.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV   E-mail: [email protected]   BIURO T +48 515 526 657