• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Helmes Personalservice
  • Kontakt: Magdalena
  • Telefon: 0049 821/3462641
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pilarz

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w okolicy Augsburga, firmy z branży metalurgicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pilarz (m/k)

Miejsce pracy: Kissing

Zadania:

·         Ustawianie i obsługa pił taśmowych i tarczowych

·         Przycinanie elementów według schematu, rysunków technicznych i wytycznych

·         Kontrola jakości wytworzonych produktów

·         Dokumentacja procesu produkcji, SAP

Profil pracownika:

·         Doświadczenie w branży metalurgicznej, obsłudze maszyn i znajomość materiałów: stali, mosiądzu, aluminium oraz tworzyw sztucznych

·         Dobra znajomość języka niemieckiego

·         Znajomość SAP

·         Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, jak i również w soboty

·         Prawo jazdy klasy B i własny samochód mile widziane

Oferujemy:

·         Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu

·         Atrakcyjne wyngarodzenie plus dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%), dodatek za pracę w niedzielę (50%), za pracę w święta (100%)

·         Dodatek urlopowy i premię świąteczną

·         Zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

·         Pomoc w organizacji podróży do Niemiec

·         Możliowść dlugoterminowej współpracy

·         Opiekę polskiego koordynatora na miejscu