DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik
ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter pojazdów / mechanik / mechatronikPoszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

MONTER POJAZDÓW / MECHANIK / MECHATRONIK - NIEMCY

Miejsce pracy: Kippenheim (Niemcy)

OPIS STANOWISKA:
  • praca przy budowie/przerabianiu pojazdów
  • demontaż i montaż części, podzespołów i elementów karoserii pojazdów
  • wycinka, obróbka i budowa karoserii
  • przebudowa pojazdów użytkowych, montowanie dodatkowego wyposażenia w pojazdach (np. klimatyzacji, dodatkowego ogrzewania)
  • dostosowanie samochodów np. na potrzebę policji - montaż wyposażenia, sygnałów świetlnych i dźwiękowych
WYMAGANIA:
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziana
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 €/h brutto + dieta dzienna: 40€ NETTO
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zainteresowany/a?
Zapraszamy do składania aplikacji (wraz z CV w języku niemieckim).

Pamiętaj o załączeniu w dokumencie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.”
A jeśli chcesz wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych jest obowiązkowe, inaczej udział w procesie rekrutacji nie jest możliwy.