MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik samochodowy - 3000 EUR netto - 77933 Kippenheim

Miejsce pracy: 77933 Kippenheim

Zakres obowiązków:

Malowanie części pojazdu

Przygotowywanie powierzchni (szlifowanie, szpachlowanie itp.)

Przygotowywanie poszczególnych części

Kontrola jakości

Montaż i demontaż części

Mieszanie kolorów

Nasze oczekiwania:

Znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie zawodowe

Posiadanie własnego transportu do pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie € 3000,00 netto miesięcznie

Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym

Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach

Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)

€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)

€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)

Cykliczne podwyżki

Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie

Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty

Dodatki za prace zmianowe

Niemiecka umowa o pracę

Dodatki urlopowe oraz świąteczne

Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)

Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy

(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 150,00 tyg.

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.