PinPoint BV
Dawid Wojciechowski
dodano 10 miesięcy temu

Pracownik magazynu/pakowanie Monchengladbach darmowe zakwaterowanie

Kevelaer Niemcy
13  EUR / h
Wyświetleń: 2121Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Stanowisko: Pracownik magazynu/pakowanie

Obszar działania: 41199 Mönchengladbach

Rozpoczęcie pracy: Natychmiast

Zadania:

Praca przy pakowaniu na magazynie.

Pakowanie różnych rodzajów warzyw według życzenia klienta (Aldi, Lidl, Rewe itp.).

Pakowanie worków z warzywami takimi jak ziemniaki, marchew, cebula itp.

Płeć: Tylko mężczyźni

Liczba: 20 osób

Wykształcenie: brak

Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w magazynowaniu lub pakowaniu

Umiejętności językowe: Brak specjalnych wymagań językowych

Prawo jazdy: Tak

Samochód: Tak, ze względu na mobilność i elastyczność

Czas określony: 1 rok

Okres próbny: 6 miesięcy

Godziny pracy/miesiąc: Pełny etat - zatrudnienie tymczasowe

Wynagrodzenie: 13,00 € brutto

Płatność: Brak informacji

Zmiany: 2 - 3 zmiany (07:00 - 15:30 / 15:30 - 00:30 / 10:00 - 18:30)

Zakwaterowanie:

Mieszkanie w Gladbach zostanie zapewnione (3-łóżkowy pokój w Gladbach).

Czynsz bezpłatny dla pracowników.

Bezpłatny transport dla osób w Mönchengladbach, małe samochody lub 2 samochody 9-osobowe.

Nadzór: na miejscu

Sprzęt do pracy: Zapewniony

Uwagi:

Praca tymczasowa do początku stycznia (przez święta).

Możliwa konwersja na umowę o pracę i dalsze zatrudnienie dla mężczyzn.

Kontakt:

Telefon: +491735206536

Email: [email protected]

Jeśli jesteś zainteresowany/a, proszę o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji i aplikacji.

Regulamin portalu Jober.pl

PinPoint BV

Kevelaer, Niemcy
+491735206536
Osoba Kontaktowa
Dawid